Jdi na obsah Jdi na menu
 


Servis plynových spotřebičů do 50 kW

Provádění pravidelných kontrol plynových spotřebičů je povinností všech jejich provozovatelů a to z důvodu zajištění všeobecné a také své vlastní bezpečnosti. Rovněž je tento požadavek vyžadován všemi výrobci plynových spotřebičů a také pojišťovnami při sjednávání pojištění domácnosti.

Firma Martin Vančík rozšířila od 1.1.2010 rozsah nabízených služeb o uvádění do provozu, servis, roční kontroly a opravy plynových spotřebičů do výkonu 50 kW, což jsou především domovní plynové spotřebiče / palivo zemní plyn. Na uvedené činnosti mám vystaveno osvědčení a oprávnění od orgánu dozoru nad bezpečností vyhrazených technickýmch zařízení, což je ITI Praha, od 1.1.2010 přejmenováno na TIČR. V současné době jsem smluvním partnerem výrobců plynových spotřebičů / Junkers, Dakon, Buderus, Thermona, Baxi, Ariston, Immergas, Mora-Top, Karma, Kvart-CZ a Quantum.

V oboru plynových zařízení se pohybuji od roku 2000 jako zkušební technik plynových zařízení s výkony nad 50 kW, především v oblasti průmyslu. Mám zkušenosti s hořáky na kotelnách různých druhů, typů a kategorií, jako jsou teplovodní a parovodní kotelny, elektrárenské kotelny, kotelny chemických provozů, vysokotlaké kotelny atd. Za dobu své praxe jsem prošel velké množství průmyslových provozů na území celé ČR.


Praxe v oboru plynových zařízení 18 let.